BURSA ŞİŞME OYUN PARKURLARI

Tasarı Organizasyon Şişme Oyun Parkurları

Tasarı Organizasyon olarak Türkiye’nin her noktasında şişme oyun parkı kiralama hizmeti vermekteyiz. Tüm kurulumlar firmamızın uzman ekipleri tarafından gerçekleştirilerek sizlere teslim edilmektedir. Şişme oyun parklarımızda CE standartlarında ve sağlamlık testleri sürekli gerçekleştirilen ürünler kullanılmaktadır.

Şişme oyun parkları günümüzde eğlence sektörünün önemli materyallerinden bir olmaya başlamıştır. İlk olarak Amerikalı John Earth tarafından 1982 yılında üretilmiş ve günümüze değin çok gelişme göstermiştir. Önceleri 0-12 yaş çocuklara hitap eden şişme oyun parklarının büyükler için eğlenceli aktiviteler üretilenleri yaygınlaşmaya başlamıştır. Şişme oyun parkları güvenli oluşları ve çocukların rahatça atlayıp zıplamalarını sağlaması dolayısıyla aileler tarafından da tercih edilen aktivitelerden bir olmuştur.

Şime Oyun Parkları; Lunaparklar, Kreşler, Anaokulları, İlköğretim Okulları, Kolejler, Oteller, Belediyeler, Festivaller, Organizasyonlar, Kapalı salonlar, Havuzlar, Alışveriş Merkezleri, Eğlence Merkezleri, Parti evleri, Villa Bahçeleri, Üniversiteler, Aquaparklar, Futbol Sahaları, Çocuk Parkları gibi alanlarda kurulup kullanılabilmektedirler. Şişme oyun parkları güvenli oluşları ve çocukların rahatça atlayıp zıplamalarını sağlaması dolayısıyla aileler tarafından da tercih edilen aktivitelerden bir olmuştur.

Şişme oyun parkı çeşitlerimizden bazıları şunlardır:

Balon Evi, Boks Ringi, Bungee Run, Büyük Panda Zıp Zıp, Canlı Bowling, Canlı Langırt, Çekme Basket, Dev Basketbol, Eğlenceli Zıp Zıp, Engelli Parkur, Gladyatör, Gökkuşağı Kaydırak, Japon Kale Futbol, Kaydıraklı Top Havuzu, Olimpik Parkur, Panda Zıp Zıp, Rodeo, Salto Trambolin, Sumo Güreşi, Şut Becerisi, Tırmanma Duvarı, Top Havuzu, Yuvarlanan Toplar, Zıpla Yapış

HEMEN ARA

WHATSAPP